Author Topic: Karton tabak ve Karton bardak imalatı - Ahvalambalaj.com  (Read 441 times)

seouzmani

• Hero Member
    • View Profile
Karton tabak ve Karton bardak imalatı - Ahvalambalaj.com
« on: August 23, 2020, 11:17:01 AM »
Firma adı : Ahval Ambalaj

Firma yaşı : 25

Telefon numarası : 0541 383 81 23

E-mail : info@ahvalambalaj.com

Adres : Oymaağaç Mahallesi. 3115 Sokak. 4/B Kocasinan - KAYSERİ

Domain İsmi : Ahvalambalaj.com

Sitenin Konusu : Karton tabak ve Karton bardak imalatı - Ahvalambalaj.com

Sitenin Aktif Olma Tarihi : Mayıs 2020

Açıklamalar - Tanıtım : Ahval Ambalaj, Kayseri merkezli Karton bardak ve karton tabak imalat firmasıdır. Bu firmayı, sunmuş olduğu ürünlerini kapsamlı bir şekilde tanımak isteyenler, ahvalambalaj.com isimli internet adresini ziyaret edebilir.

Birinci sınıf kalitede karton bardak imalatı gerçekleştiren Ahval Ambalaj, çeyrek asırdır Kayseri'de faaliyet göstermektedir. İyi bir karton bardak üreticisi arıyorsanız, siz de bu hususta ahvalambalaj.com adı altında açılan internet adresine girişinizi yapınız ve buradan firma yetkilileri ile iletişim kurunuz.

Başta Kayseri olmak üzere, Türkiye'de Karton tabak denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan biri, hiç şüphesiz ki Ahval Ambalaj'dır. En kaliteli malzemeler ve mükemmel işçilik neticesinde ortaya çıkan karton bardak ile karton tabakları, buradan avantajlı fiyatlarla temin etmeniz mümkün olabilecektir. 

Kayseri karton bardak üretim firması Ahval Ambalaj, teknolojiyi en yakın şekilde takip eder. Ve karton bardak ile karton tabak üretimlerini, son teknoloji cihazlarla gerçekleştirir.

Kayseri karton tabak, karton kutu, karton bardak ve özel karton ambalaj kutuları üretimi gerçekleştiren firma, üretim safhasında çevreye ve tüketiciye asla zarar vermeyecek malzemeleri tercih eder.